

Konferencja Ewangelizacyjna |
Sobota 15.03.2025 była dla nas wyjątkowa dzięki wyjątkowym gościom ze wspólnoty W Jego ręku z Zamościa (odwiedzili nas Andrzej Bulicz i Tomasz Siwczuk).
Wspólna modlitwa , głębiej poruszona tematyka ewangelizacji oraz wspólnotowości - ziarno zasiane .
Dziękujemy za dobry wspólny czas.
#Alpha