

SOW - 08.09.2021 |
Kontunujacją Strefy było Seminarium Odnowy Wiary, które poprowadził Witek Wilk.
Przypomnijmy, że Strefa Mocy, czyli rekolekcje głoszone przez charyzmatycznych ewangelizatorów – Witka i Sylwię Wilków oraz ich przyjaciół odbyły się w Lubaczowie w połowie czerwca. Za sprawą śpiewu, modlitwy, uwielbienia i konferencji udowadniali jak w swoim życiu zachwycili się Jezusem. Teraz zapraszają na spotkania, które prowadzone będą w każdą środę września i października o 18:45. Ponadto, dla wszystkich chętnych odprawiona zostanie o godz. 18:00 msza święta.